Про мене

Olexandr MelnikОлександр Мельник

Інструктор

Міжнародна федерація Ваджра Йоги Коректного підходу до хребта

Намасте!

Моє прагнення навчати – це спроба віддячити Всесвіту за те, що мені пощастило знайти Вчителів. Мається на увазі не академічне навчання, хоча у свій час мені вдалося здобути дві вищі освіти.

Йога цікавила мене давно, ще зі школи. Тоді просто повторював асани, які бачив у книжці. В той же час займався волейболом. Потім були алетична гімнастика, гирі. Голодував по Брегу, очищувався по Малахову, роздільно харчувався, практикував біоенергетику, перепробував різні оздоровчі методики. Паралельно з ними “розтягувався” згідно ілюстрацій з книжок про йогу. Спроби стати “справжнім йогом” закінчилися травмами обох колін. Так я здобував досвід того, як практикувати не можна. Моє перше знайомство з інструкторами та практиками Київської Школи Йоги відбулося на семінарі у 2007р. До цього я вважав, що тільки зовнішня форма визначає йог ти чи ні. Тут я вперше почув про внутрішню роботу, зрозумів, що термін “самовдосконалення” стосується більше роботи з свідомістю, ніж з тілом. Для мене Ваджра йога стала відкриттям, яке дозволило поглянути на світ не через призму свого Его, а уважніше роздивитися оточуючих людей, які хоча не знайомі з жодним трактатом з Йоги, але їхнє життя могло б слугувати прикладом для практикуючих йогів.

З 2007 року навчаюся у Київській Школі Йоги на заняттях, семінарах, на курсах інструкторів. У жовтні 2010 став авторизованим інструктором. У серпні 2011 склав іспит на сертифікат Київської Школи Йоги.

З 2012 року практикую вісцеральний масаж, правку хребта на любительському рівні. У 2020 пройшов навчання в Українській асоціації народної мануальної терапії, де здобув спеціалізацію з остеопатії та вісцеральної терапії.

Мої заняття включають:

 – Споглядальні, медитативні техніки. Притчі, байки, оповідки. Внутрішня посмішка обов’язкова:);

 – Махамудра. Перебування в стані присутності;

 – Бандхи. Усунення застійних явищ, перерозподіл потоків крові, лімфи, енергії;

 – Пранаяма. Дихальні техніки, управління увагою;

 – Асани. Тільки симетричні асани згідно методики коректного підходу до хребта;

 – Лунг Та. Розвиток координації, спритності, реакції.

 – Шаткарми. Очищувальні дії. Навчаємось основам вісцерального масажу;

 – Присвячення плодів практики;

 – Шавасана. Розслаблення.

Техніки подаю у декількох варіантах – полегшеному, середньому та повному, з детальним поясненням тонкощів. Так що на занятті буде цікаво як для початківців, так і для досвідчених практиків хатха-йоги.

До зустрічі на заняттях!

З повагою ваш інструктор
Мельник Олександр.


Контакти

Email: melniko2012@gmail.com

Тел.: +38-097-312-22-85