В нашу свідомість через різні канали вселяють терміни «хвороба», «захворювання». Тобто нам пояснюють, як потрібно боротися з хворобами , але не вчать, як бути ЗДОРОВИМИ. Вузькопрофільні лікарі «лікують» лише симптоми, зовнішні прояви дисфункцій відповідно до своєї спеціалізації. Насправді наш організм – унікальна система, яка здатна до саморегуляції (гомеостаз) та самовідновлення, в якій все взаємопов’язане. Збій в роботі одного органа призводить до порушення роботи інших органів, або і всього організму.
Традиція Ваджра Йоги не є «заскорузлим», догматичним вченям, а є відкритою до нових знань. В результаті глибшого вивчення анатомії, фізіологіі, різних методів та систем підтримання і відновлення здоров’я, в нашій традиції викристалізувався ще один напрямок – ОстеоМеханіка (ОМ).
ОМ – це немедикаментозний, безболісний, екологічний спосіб відновлення здоров’я. За допомогою м’яких маніпуляцій на м’язах, сухожиллях, кістках, внутрішніх органах вдається нормалізувати роботу опорно-рухового апарату, нервової, кровеносної, лімфатичної, ендокринної та інших систем нашого тіла. Покращується стан тканин тіла за рахунок посилення мікроциркуляції крові, лімфи, ліквору, міжклітинної рідини. Остео механіка виходить із концепції того, що більшість функціональних змін організму викликані перш за все структуральними, тому ми прагнемо відновити початкову структуру тіла і усунути застійні явища.
Цілісний підхід до здоров’я полягає не лише в тому, щоб позбавитись болю (це можна зробити за допомогою знеболюючих пігулок чи уколів), а у визначенні та усуненні КЛЮЧОВИХ ПРИЧИН дискомфорту, розладів, поганого самопочуття.
ОМ включає в себе:
– М’які техніки остеопатії, якими вирівнюється структура тіла, вправляються кості. Ми відібрали лише безпечні техніки, керуючись принципом «Не нашкодити». При роботі з структурою тіла оператор застосовує зусилля від 5грамів до 0,5кг;
– Вісцеральний (старослов’янський масаж живота) та лімфодренажний масаж. Це робота з внутрішніми органами, направлена на зняття спазмів, ліквідацію застійних явищ, відновлення положення органів;
– Краніосакральна терапія – відновлення положення кісток черепа, хребта, тазу.
В діях оператора не допускаються різке застосування сили, удари, смикання, зкручування та інші травмуючі маніпуляції.
Є сенс звернутися до остеомеханіка якщо вас турбують:
– порушення постави;
– біль у спині, шиї, суглобах, кінцівках;
– головний біль, мігрені;
– швидка втомлюваність;
– мастопатія;
– ослаблений імунітет;
– розлади шлунково-кишківникого тракту, здуття живота, геморой;
– опущення внутрішніх органів;
– нетримання сечі;
– дисфункції статевої системи у чоловіків і жінок, які викликані застійними явищами в області живота та малого тазу.
Безпосередньо, як проходить сеанс:
З собою потрібно мати вільний одяг, рушничок під обличчя, змінні шкарпетки.
Тривалість – 30-120 хв (в залежності від обраної методики). Сеанс більше схожий на медитацію, енергетичний масаж, часто пацієнт засинає))).
Спочатку проводиться огляд, при якому виявляється наявність змін структури тіла: зміщення кісток тазу, черепа, ребер, ключиць, хребців, тощо.
При застосування технік вісцерального масажу потрібна взаємодія і постійний діалог оператора та пацієнта. Іноді доведеться напружуватись))). В деяких випадках доречно застосувати лімфодренажний масаж для зняття набряків, усунення застійних явищ.
Що пацієнт отримує від проведених маніпуляцій?
Деякі структурні дисфункції вдається вправити за один сеанс, для інших потрібно 2-5 сеансів.
– після сеансу візуально можна спостерігати результат роботи остеомеханіка, якщо вдалося відновити правильне положення кісток;
– живіт м’який та безболісний;
– зникає дискомфорт, покращується самопочуття;
– зникають спазми, надмірне напруження;
– відновлюються функції органів (цей процес може тривати деякий час і залежить від віку, способу життя, отриманих травм, тощо).
Важливо розуміти – збереження здоров’я після сеансу, це відповідальність та завдання пацієнта, тому потрібно дотримуватись рекомендацій по способу життя, харчування, уникати активностей, що призводять до травм тіла:
– удари, різкі рухи, падіння;
– підняття надмірної ваги;
– скручування корпусу, нахили вбік з великою амплітудою.
Натомість ми рекомендуємо прогулянки, помірні фізичні навантаження, практику Ваджра Йоги, дотримання принципів коректного підходу до хребта в побуті.
Додатково можна отримати:
– консультації з здорового способу життя;
– здорового харчування;
– очищення організму природними засобами;
– індивідуальну програму реабілітації чи відновлення здоров’я від досвідченого практика (20+років) та інструктора Ваджра Йоги (10+років).